Badbaz Dijital Kurumsal Kimliğini Yeniledi! - Profesyonel Blog
Blog Aksiyon

Badbaz Dijital Kurumsal Kimliğini Yeniledi!

2013 yılından bu yana özellikle Sosyal Medya Pazarlama hizmeti veren Badbaz Dijital İletişim logosunu, web sitesini ve kurumsal kimliğini yeniledi.

Müşterilerine bir çok pazarlama hizmeti veren ancak özellikle sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamları konularında danışmanlık hizmeti veren Badbaz yine sarı ve gri renklerden vazgeçmedi ancak daha canlı, daha kurumsal bir görünüme büründü.

Walkswagen, Koç Yapı, Formula7 gibi büyük firmaların kurumsal kimliklerine uygun kampanyalar yürüten, onlara yeni kurumsal kimlikler hazırlayan dijital ajans bu defa kendisi için bir yenilenme kampanyası yaptı.

Yeni kurumsal kimliği ile ilgili yenilenen web sitesinden şu açıklama yapıldı.

Yepyeni logomuz ile karşınızdayız.
Yenilendik, güncellendik, düzenlendik. Ajans dilinde ne varsa, bu sefer kendimiz için yaptık!

İşte karşınızda “Yepyeni Bir Badbaz”

Badbaz’ın yeni logosuna ait videoyu aşağıdaki playerdan izleyebilirsiniz.

 

About Vural Egemen SARIGÖZ 55 Articles
23 Nisan 1984 Adana doğumlu, 2005 yılından bu yana profesyonel olarak kurumsal firmalara blog yazarlığı, içerik yazarlığı, metin yazarlığı, reklam yazarlığı gibi konularda hizmet vermektedir. Sevdiği iş olan yazmak onu maddi ve manevi tatmin etmektedir. Çok az uyur, çok fazla içerik üretir. Profesyonel olarak tanıtım yazıları hazırlar ve bunları sosyal medyada pazarlar. İçerik Pazarlama, Blog SEO gibi kitap çalışmalarını sürdürmekmektedir. Yayınlanmış bir adet Yeni Başlayanlar için Blogger isimli e-kitabı bulunmaktadır. Adana'da yaşamakta olup Adana'yı çok sevmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*