Erkek ve Kadın Kol Saati Önerileri - Profesyonel Blog
Blog Aksiyon

Erkek ve Kadın Kol Saati Önerileri

Makalenin başlığını okur okumaz ” demode” dediğinizi duyar gibi oldum. Evet, kol saati hediye etmek veya hediye almak biraz demode gibi durabilir ama bence hala en çok geçerliliğini koruyan tercihtir.

Bu içerikte erkek ve kadın kol saati önerilerine yer vereceğiz. Kendine kol saati almayı düşünenler, birine kol saati hediye etmeyi düşünenler için faydalı bir içerik olacağını düşünüyoruz.

Kol saati tercih ederken markalara dikkat edebilirsiniz. Mesela timberland dijital saat veya fossil automatic saat gibi kriterler belirleyerek tercih etme konusunda alan daraltması yapabilirsiniz.

Kol Saati Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kol saati alırken  dikkat edilmesi gereken ilk şey kullanım kolaylığıdır. Kolda ağırlık yapacak ve kullanımı zor olacak bir saat almak sonuçta bir eziyete dönüşebilir. Bu yüzden güvenilir markaların ergonomik ve rahatlık üzerine tasarlanmış kol saati çeşitlerinden birini tercih etmenizde fayda vardır.

Kol saatinin dayanıklı ve sağlam olanı makbuldür. Çünkü kol sağa-sola çok fazla çarptığımız bir uzvumuzdur. Bu nedenle kolumuzu bir yere çarptığımızda saatin tuzla buz olmasını istemeyiz.

Su geçirmezlik özelliği olan saatleri tercih etmekte fayda vardır. Havuzda veya denizde saatiniz olmadan zamanı takip edemezsiniz. Suya dayanıklı saatler böyle ortamlarda her zaman kolumuzda olabilir.

Erkek Kol Saati Önerisi

Bir erkek olarak kendinize bir kol saati almayı düşünüyorsanız veya bir erkek arkadaşınıza bir kol saati hediye etmek istiyorsanız yada bir kadın olarak sevgilinize, eşinize, babanıza, abinize, erkek kardeşinize bir kol saati hediye almak istiyorsanız bu öneriyi dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Timberland TBL.13330XSU17 Erkek Kol Saati

a943c165-7557-4116-98f3-b269b70d7e09

Bir erkek için ideal olduğunuz düşündüğümüz bu kol saati özellikleri bakımından oldukça iyi durumdadır.

Deri kordon, çelik kasa, mineral cam ve takvim özellik bu saat çok şık bir tasarım ile göz doldurmaktadır. Fiyatı orta ölçekte olan bu saat 579 tl fiyatı ile internette satışa sunulmaktadır. Üstelik şuan 190 tl indirimli fiyatla satılmaktadır. Timberlan marka bu saat uzun ömürlü dayanıklı ve garantilidir.

Kadın Kol Saati Önerisi

Kadın demeyi tercih ediyoruz çünkü birçok kadın bayan kol saati dememizden hoşnut olmayabilir. Kız arkadaşınıza, sevgilinize, karınıza, annenize, ablanıza, kız kardeşinize kol saati almayı düşünen bir erkek için bu kol saati önerisi dikkate alınmalıdır. Onlarca saat modeli arasından 5 farklı kadına şu sayfada yer alan ”hangi kol saatinin size hediye edilmesini isterdiniz ” sorusuna 4 kadın bu önereceğimiz saati tercih etmiştir.

Fossil ES3181 Bayan Kol Saati

d62e47db-747a-4d77-b7cb-b0ac53dce930

Fossil automatic saat kategorisinde yer alan bu kol saati özellikleri ve tasarımı ile her kadının beğenebileceği türden bir üründür. Takvim özelliğinin yanı sıra mineral cam, altın kaplama kordon ve çelik kasası ile son derece dayanıklıdır.

Bu iki öneri dışında sizlere Modasaat.com adresini ziyaret etmenizi öneririz. Moda Saat sitesi üzerinden indirimli fiyatlarla birçok ünlü markanın mükemmel tasarlanmış kol saatlerini satın alabilirsiniz. Güvenli kol saati alış verişi için Moda Saat sitesini mutlaka ziyaret edin.

About Vural Egemen SARIGÖZ 54 Articles
23 Nisan 1984 Adana doğumlu, 2005 yılından bu yana profesyonel olarak kurumsal firmalara blog yazarlığı, içerik yazarlığı, metin yazarlığı, reklam yazarlığı gibi konularda hizmet vermektedir. Sevdiği iş olan yazmak onu maddi ve manevi tatmin etmektedir. Çok az uyur, çok fazla içerik üretir. Profesyonel olarak tanıtım yazıları hazırlar ve bunları sosyal medyada pazarlar. İçerik Pazarlama, Blog SEO gibi kitap çalışmalarını sürdürmekmektedir. Yayınlanmış bir adet Yeni Başlayanlar için Blogger isimli e-kitabı bulunmaktadır. Adana'da yaşamakta olup Adana'yı çok sevmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*