Pizza Hut'ın Espirili ve Bir O Kadar Profesyonel Reklam Kampanyası - Profesyonel Blog
Blog Aksiyon

Pizza Hut’ın Espirili ve Bir O Kadar Profesyonel Reklam Kampanyası

2015 yılını esprili ama bir o kadarda akılcı reklam kampanyaları ile kapattık. Örneğin, Adana’da Polo Dijital tarafından hazırlanan ”Adana 2016’ya Giriyor” veya ”Hoşgeldin 2016” kampanyası gerçekten büyük sükse yaratmıştı.

2016 Yılının başlarında yine Adana’da yine bir inşaat firmasının ” Adana’lı Newyork’a Giderse” isimli kampanyası ses getirdi.

Bunların sonucu olarak espirili kampanyalar gençlerin dikkatini çekiyor ve markaları bu yönde kampanyalar üretmeye zorluyor.

Pizza Hut’da aynı yolu izlerek bir reklam kampanyası başlattı. Gerçekten kaliteli ajanslar ile çalışmak müthiş sonuçlar doğuruyor. Bu sayede konusunda uzmanlaşmış Dijital Ajanslar dikkat çekmeye devam ediyor.

Dünyanın birçok yerinde pizza satışı yaptığı gibi Türkiye’de de satışa devam eden Pizza Hut markası geçtiğimiz günlerde Türk’lere nasıl bir ambalaj ile hizmet vereceğine karar verip yayınladı yetmedi kullanmaya başladı.

Markanın 2015 yılındaki Blockbuster Pizza Box isimli kampanyası herkes tarafından beğenilmişti.

Ogilvy İstanbul imzası taşıyan yeni tasarımlar oluşturulan kampanya ambalajları ile birlikte  kendi karakteristik özelliğine göre tüketiciyle iletişim kuruyor.

Buyurun Pizza Hut’ın esprili kampaya görsellerine birlikte göz atalım.

pizza-hut pizza-hut-ambalaj pizza-hut-ambalaj-tasarimlari pizza-hut-ambalaj-tasarimlari (1)

 

About Vural Egemen SARIGÖZ 55 Articles
23 Nisan 1984 Adana doğumlu, 2005 yılından bu yana profesyonel olarak kurumsal firmalara blog yazarlığı, içerik yazarlığı, metin yazarlığı, reklam yazarlığı gibi konularda hizmet vermektedir. Sevdiği iş olan yazmak onu maddi ve manevi tatmin etmektedir. Çok az uyur, çok fazla içerik üretir. Profesyonel olarak tanıtım yazıları hazırlar ve bunları sosyal medyada pazarlar. İçerik Pazarlama, Blog SEO gibi kitap çalışmalarını sürdürmekmektedir. Yayınlanmış bir adet Yeni Başlayanlar için Blogger isimli e-kitabı bulunmaktadır. Adana'da yaşamakta olup Adana'yı çok sevmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*