Reklam ve Sponsorluk - Profesyonel Blog
Blog Aksiyon

Reklam ve Sponsorluk

Reklam ; Profesyonel Blog’da 2 türlü reklam çeşidi vardır. Resimli/Görsel Reklam ve Yazılı / Text Reklam. Resimli Reklamın ücreti aylık olarak 200 tl’dir. Ölçülere reklamı veren kişi karar verir , isterse 30×30 isterse 728×90 olarak reklamı 200 lira karşılığında yayınlanır. Yazı yani link olarak reklam ise aylık 100 liradır. Sitenin istediği yerine istediği yazı ve açıklama ile yazı reklam yayınlatabilirsiniz.

Sponsorluk ; Profesyonel Blog’un hosting ve domain sponsoru  Akik Bilişim firmasıdır. Dilerseniz Profsyonel Blog’un reklam giderlerine sponsor olabilirsiniz.

Tanıtım Makaleleri; Profesyonel Blog’da ürün,marka veya siteniz ile alakalı tanıtım makaleleri yayınlatabilirsiniz. Özgün, kaliteli ve SEO’ya uygun bir tanıtım makalesinin ücreti ise makale türüne göre değişiklik göstermektedir. Tanıtım makalesi fiyat teklifi almak için vsarigoz@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Tanıtım Makaleleri; Ticari amaç gütmeyen, yardımlaşma, paylaşma veya sosyal sorumluluk başlıkları altında değerlendirilebilecek her türlü fikir, proje, organizasyon ve girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı yayınlanma talebinde bulunabilirsiniz. Bunların dışında kalan, kar amacı güden ticari oluşum ve girişimler için ücret talep edilmektedir.

Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.

Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.

vsarigoz@gmail.com adresine mail atarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.